Casa Praia Pinheira-Palhoca Sc
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Sporttevékenységek Biliárdasztalok |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Casa Praia Pinheira-Palhoca Sc biliárd élvezetére csábítja vendégeit, és 4 km-re található olyan természeti látványosságoktól, mint a Trilha Naufragados.
A Pinheira Beach 1 km-re, míg a Sonho-part hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra van a Palhoça városi nyaralótól.
A Palhoça városi ingatlan magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát elektromos vízforralóval és sütővel. A Sabores do Mar dél-amerikai ételekkel kényezteti vendégeit közel a Palhoça városi villától.
- Helyi látnivalók
- Pinheira tengerpart1,2 km
- Low-Pinheira Beach3,4 km
- Supermercado Tabuleiro3,6 km
- Repülőterek
- Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repuloter56 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Biliárdasztalok
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Szőnyegezett padló
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Praia Pinheira-Palhoca Sc biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Praia Pinheira-Palhoca Sc Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Praia Pinheira-Palhoca Sc konyhával berendezett?
A Casa Praia Pinheira-Palhoca Sc felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Praia Pinheira-Palhoca Sc vendégei vagyunk?
Palhoça nevezetességei közé tartozik a Vale da Utopia és a Pinheira Beach, amelyek 7 km-re, illetve 1 km-re találhatók a Casa Praia Pinheira-Palhoca Sc területétől. Ezenkívül a Sonho-part (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.